REZERVUOKITE

 

 

NAUDOJIMOSI APARTAMENTAIS TAISYKLĖS

Šios Ursula Royal apartamentų nuomos taisyklės taikomos mūsų teikiamoms apartamentų nuomos paslaugoms internete www.ursularoyal.lt (išskyrus mūsų partnerių svetainėse, kuriose Jūs galite būti nukreiptas pagal šias nuorodas į mūsų svetainę) interneto svetainėje, taip pat per mobiliuosius prietaisus, kontaktuojant elektroniniu paštu arba telefonu. Naršydami ir kitaip naudodamiesi mūsų svetaine www.ursularoyal.lt pateikiama informacija, rezervuodami apartamentus, Jūs privalote pareikšti, jog susipažinote ir sutinkate su visomis žemiau išdėstytomis sąlygomis:

1. Ursula Royal apartamentai visus kalendorinius metus nuomojami poilsiui (trumpalaikei nuomai – nuo vienos iki keliolikos parų arba ilgesniam laikui – nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių).

 

2. Visos www.ursularoyal.lt svetainėje pateikiamos nuomos kainos yra už 1 (vieną) apartamentą už 1 (vieną) parą (atsižvelgiant į įsiregistravimo ir išsiregistravimo laiką) ir visais kitais mokesčiais (įskaitant komunalinius mokesčius).

 

3. Atlikdami apartamento rezervaciją, Jūs pareiškiate, jog susipažinote ir sutinkate su apartamentų rezervavimo politika, taip pat papildomų paslaugų teikimo sąlygomis, nurodytomis žemiau:

 

• Visi iki 2 metų amžiaus vaikai gali būti apgyvendinami nemokamai, kai pristatomos vaikiškos lovelės. Šiuo atveju vaikas iki 2 metų amžiaus nėra įskaičiuojamas į bendrą svečių sumą.

• Visiems vyresniems nei 2 metai vaikams arba suaugusiems taikomas papildomas mokestis (jei nesusitariama kitaip).

 

4. Atvykimas į Ursula Royal apartamentus nuo 14.00 val., išvykimas iki 12.00 val. Rakto teirautis 24 h per parą telefonu: +37067555104

 

5. Visi užsakymai / rezervacijos turi būti atšaukiami likus bent 3 dienoms iki atvykimo datos, nurodytos registracijos patvirtinime.

6. Apmokėjimas už apartamentų nuomą gali būti atliekamas pavedimu į nurodytą sąskaitą arba atvykstant grynaisiais pinigais arba kreditine kortele. Mokėjimai kreditine kortele yra atliekami elektroninių kortelių skaitytuvu fiziškai dalyvaujant mokėtojui. Jokie kiti galimi mokėjimo būdai yra nepriimami.

 

7. Rūkyti Ursula Royal apartamentuose draudžiama.

 

8. Su gyvūnais į Ursula Royal apartamentus nepriimame.

 

9. Svečias užregistruojamas Ursula Royal apartamentus registravimo žurnale, kuriame įrašoma: vardas, pavardė, asmens kodas arba gimimo data, pateikto asmens tapatybės dokumento numeris, apartamento numeris, poilsio laikas, telefono numeris, elektroninis paštas, svečio parašas. Mes neatskleisime Jūsų asmens duomenų trečiosioms šalims be Jūsų sutikimo, jeigu duomenų tvarkymas nėra susijęs su i) įsipareigojimų pagal šias taisykles vykdymu, ii) valstybės ir kitų kompetentingų institucijų oficialiais įgaliojimais, suteiktais įstatymų ir kitų teisės aktų, iii) su bet kokiais kitais atvejais, numatytais Lietuva Respublikos teisės aktuose.

 

10. Atvykę svečiai (svečias) supažindinami (-as) su vidaus tvarkos taisyklėmis, parodomas nuomojamas apartamentas, paaiškinamas apartamente esančių prietaisų veikimas, atsakoma į svečio klausimus ir duodami apartamento raktai. Apsistojus savaitę ir ilgiau patalynė keičiama kartą per savaitę, rankšluoščiai - 2 kartus per savaitę.

 

11. Svečias už nuomojamame apartamente ar apartamentų  teritorijoje padarytą žalą (sudaužytus langus, santechniką, sulaužytus baldus, sugadintus prietaisus dėl jų naudojimo ne pagal paskirtį ir pan.) privalo atlyginti visus nuostolius Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

 

12. Ursula Royal Apartments neatsako už paliktus vertingus daiktus. Daiktų saugumu turi pasirūpinti patys svečiai.

 

13. Svečias turi gerbti kitų svečių poilsį ir netinkamu elgesiu netrikdyti kitų apartamentų svečių ramybės. Ramybės valandos nuo 23:00 iki 6:00 valandos ryto.

 

MŪSŲ DRAUGAI: